عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

تحریر مرکزی

۲۵ مرداد ۱۳۹۳ کد مطلب: 1625

به نام خدا

تحریر مرکزی کازرون با هدف توزیع تحریر در قالب کالاهای ایرانی اسلامی راه اندازی شده است و قصد دارد تمامی محصولات لوازم التحریر اداری ، آموزشی و تبلیغاتی را با ارزانترین قیمت به مشتریان و علاقه مندان ارئه دهد .

همچنین تحریر مرکزی  برندهای معتبر جهانی وازم التحریر مثل اُنر ، فابرکاستل ، پیکاسو ، کانگارو ، انوکس کروم و ... را که از نمادها و تصاویر غیر فرهنگی برای تبلیغات کالایی خود استفاده نکرده اند با قیمت نمایندگی توزیع نماید .

 

توزیع محصولات لوازم التحریر ایرانی مثل دفاتر و دیگر محصولات شکرستان به زودی صورت خواهد گرفت و علاقه مندان جهت خرید می توانند به دفتر فروش تحریر مرکزی واقع در خیابان شهدای شمالی -آپارتمان دنیا-طبقه اول -واحد دوم مراجعه نمایند و ضمن بازدید از محصولات این شرکت ، در صورت تمایل خرید نمایند .

تلفن تماس : 2210448    -  093895318889

آدرس پایگاه  اطلاع رسانی و خرید تحریر مرکزی :    www.tahrirmarkazi.ir


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظرات بینندگان

آخرین عناوین

نظر سنجی

به نظر شما تدابیر شورای فرهنگ عمومی کازرون چقدر توانسته است سن ازدواج را در کازرون پایین بیاورد و فرهنگ ‏ازدواج آسان را نهادینه کند؟
نتوانسته هیچ تاثیری بگذارد چون طرح و تدبیری در این زمینه از طریق شورا ارائه واجرانشده است
نتوانسته هیچ تاثیری بگذارد در حالی که فعالیت های زیادی در این زمینه توسط این شورا صورت گرفته است
نسبتا تاثیرگذار بوده است
طرح ها و تدابیر خوبی از طرف شورا اجرا شده که نتایج موثر زیادی داشته است
 
تحریر مرکزی روزنامه کاریکاتور مجموعه گزارش تصویری2 baner1 اعلام حمایت 720 نفر از دانشجویان استان فارس از تجمع مقابل مجلس/ انشاء الله در این تجمع شرکت خواهیم کرد سایت جامع شهدای کازرون کتاب خلوت شیطانی تبلیغات شما2