کد خبر: 9112 چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶- ساعت ۹:۰۹

مشايي و بقايي غايبان مراسم مرحوم داوود احمدي نژاد/ چرا حلقه انحرافي به ختم برادر مرادشان نرفتند؟ +تصاویر

در حالي كه حاج داوود احمدي نژاد ، روز چهارشنبه بعد از گذراندن يك دوره بيماري سخت، در بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) دار فاني را وداع گفته و روز پنج شنبه پيكر وي تشييع شده و روز گذشته هم مراسم ختم وي برگزار شد، اسفنديار رحيم مشايي و حميد بقايي غايبان بزرگ مراسم تشييع و ختم او بودند.

 
به گزارش پايگاه خبري صراط، حاج داوود احمدي نژاد كه در ابتداي تشكيل دولت نهم، با حكم برادرش بعنوان بازرس ويژه رئيس جمهور منصوب شده بود، با گذشت مدتي ، نسبت خوني را كنار گذاشته و در مقابل مفاسد برخي اطرافيان نزديك محمود احمدي نژاد ايستادگي كرد.
 
مشايي و بقايي غايبان مراسم مرحوم داوود احمدي نژاد/ چرا حلقه انحرافي به ختم برادر مرادشان نرفتند؟
 
وي با تذكرات پي در پي و افشاگري هاي خود از اقدامات حلقه انحرافي اطراف برادرش، سر انجام كار را به جايي رساند كه توسط محمود احمدي نژاد بركنار شد.
 
ايستادگي و تقابل مرحوم داوود احمدي نژاد به حدي بود كه گفته مي شود وي توصيه و تاكيد كرده بود تا در هيچكدام از مراسم پس از وفاتش مشايي و بقايي حضور نداشته باشند.
 
بنا بر اين گزارش، با مرور تصاوير منتشر شده و همينطور پيگيري هاي خبرنگار صراط، مشخص شد كه اسفنديار رحيم مشايي و حميد بقايي كه سالهاست يار غار محمود احمدي نژاد شده و مخالف اصلي شان از دنيا رفته بود، در تشيع پيكر سردار داوود احمدي نژاد و مراسم ختم وي حضور نداشتند.
 
 
مراسم تشییع پیکر داود احمدی نژاد
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی کازرون خبرشهرستان کازرون می باشد