کد خبر: 9114 چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶- ساعت ۹:۳۵

جدال شهرداری کازرون با پتروشیمی مارون/ نیم‌نگاه کازرونی‌ها به صدرجدول

به گزارش سرویس ورزش"کازرون خبر"، سی‌ومین دوره لیگ برتر هندبال کشور فردا پنجشنبه 20 مهرماه با برگزاری 4 دیدار در شهرهای تهران، اصفهان، یزد و کازرون وارد هفته چهارم می‌شود.

تیم کازرون که حالا پس از موافقت شورای شهر این شهر در حمایت از آن، به نام شهرداری کازرون گام به این مسابقات می‌گذارد، فردا و در یک بازی خانگی میزبان پتروشیمی مارون است.

در نگاهی گذرا به عملکرد تیم شهرداری کازرون در 3 بازی گذشته خود در رقابت‌های لیگ برتر، کارنامه روشنی را می‌بینیم که امید به قهرمانی را در دل هواداران تداعی می‌کند.

کازرونی‌ها در 3 بازی گذشته خود 2 برد و یک تساوی دارند که در مجموع با 5 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به سنگ‌آهن بافق، جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص داده است.

حریف این تیم در بازی فردا که در 2 بازی گذشته خود، امتیازی را کسب نکرده قعرنشین جدول مسابقات است.

این در حالی است که کازرونی‌ها به نظر می‌رسد در بازی هفته چهارم کار دشواری را پیش‌رو ندارند و در صورت پیروزی و تساوی تیم‌های اول و سوم لیگ می‌توانند صدرنشین لیگ برتر شوند.

در صدر جدول مسابقات تیم فولاد مبارکه سپاهان قرار دارد که تنها با یک امتیاز بیشتر از تیم کازرون و البته تفاضل گل بهتر در قله لیگ برتر قرار گرفته است.

دیدار 2 تیم شهرداری کازرون و پتروشیمی مارون ساعت 15 و 30 دقیقه بعدازظهر پنجشنبه در ورزشگاه تختی شهرستان کازرون برگزار می‌شود.

*برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر:

نیروی زمینی ارتش - نفت و گاز گچساران

فولاد مبارکه سپاهان - صنعت مس کرمان

سنگ آهن بافق - هپکو اراک

کبیر موتور کازرون - پتروشیمی مارون

 

منبع: خبرگزاری فارس

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی کازرون خبرشهرستان کازرون می باشد