کد خبر: 9352 يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶- ساعت ۲۲:۲۴

پیشرفت چشمگیر در عملیات گازرسانی 28روستای جره و بالاده

به گزارش "کازرون خبر"، در بازدید سید کمال علوی، فرماندار کازرون از عملیات اجرایی گازرسانی به 28روستای مجموعه دادین و سرمشهد پیمانکار و رئیس اداره گاز شهرستان کازرون از پیشرفت قابل توجه  عملیات گازرسانی خبر دادند.

رئیس اداره گاز شهرستان در این بار گفت: اجرای عملیات شبکه داخلی گاز 28روستای دادین سرمشهد بطور صد در صد در پنج ماه انجام گرفته است.

وی گفت: اجرای 125کیلومتر از 135کیلومتر خط انتقال گاز در مدت زمان مذکور صورت گرفته است که این میزان پیشرفت عملیات خط انتقال در مدت مذکور کم نظیر است.

پیمانکار پروژه گفت: ده کیلومتر باقیمانده پروژه کمتر از یکماه آینده به اتمام خواهد رسید.

شیرانی، پیمانکار و مدیرعامل شرکت هرگان ادامه داد: این عملیات گازرسانی با توجه به  شرایط خطوط انتقال و مسیرها و مشکلات موجود آن پیش بینی می شد ظرف 20 ماه به اتمام برسد اما با پشتکار بالای مجموعه پیمانکار و همکاری و همراهی دستگاههای اجرایی شهرستان و مردم فهیم دهستان دادین و سرمشهد در مدت زمان پنج ماه  با پیشرفت 360درصدی نسبت به زمان ، یکی از خدمات ارزنده مجموعه گاز شهرستان و استان در دولت خدمتگزار تدبیر و امید می باشد.

در این بازدید میدانی فرماندار شهرستان کازرون ضمن بررسی جزئیات اجرای پروژه از زحمات پیمانکار و همراهی و همکاری ادارات گاز استان و شهرستان و بخش و دستگاههای اجرایی و مردم عزیز و قدر شناس بخش جره و بالاده تقدیر و تشکر کرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی کازرون خبرشهرستان کازرون می باشد