کد خبر: 9370 سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶- ساعت ۱۱:۲۵

برخورد جدی و قانونی شهرداری با با ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر / از دادستانی و شهروندان قانون مدار تشکر می کنیم

به گزارش "کازرون خبر"، مهندس محمدعلی برزوئی، سرپرست شهرداری کازرون از اقدام قاطعانه و برخورد قانونی واحد اجرائیات و کنترل وتخلفات ساختمانی با ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر خبر داد.

 وی اظهار داشت:  پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهر یکی از وظایف مهم شهرداری ها است که شهرداری در راستای اجرای اهداف قانونی خود با هرگونه ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر برخورد قاطع و قانون گرا خواهد کرد.

سرپرست شهرداری کازرون از گشت زنی واحد گشت پلیس ساختمان شهرداری بصورت شبانه روزی خبر داد و گفت: شهرداری هرگونه تحرکات ساخت و ساز غیر مجاز توسط افراد سود جو و فرصت طلب را زیر نظر دارد و با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز بشدت برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: طی روزهای گذشته نیروهای گشت واحد اجرائیات و کنترل تخلفات ساختمانی شهرداری در خیابان قدس جنوبی جنب بوستان پرندگان، جاده گلستان زیر واحد موتوری شهرداری، ورودی شهر از طرف دانشگاه جنب تالار افشین ، خیابان فرهنگ شهرجنب آنتن رادیو با حضور به موقع از ساخت و سازهای غیر مجاز جلوگیری کردند.

 برزوئی با بیان این مطلب که جلوگیری از این امور غیرقانونی ، تلاش و همکاری گسترده همه گروها و دستگاهها را می طلبد، از شهروندان خواست تا قبل از هرگونه ساخت و ساز با مراجعه به شهرداری و طی کردن روند قانونی و اخذ استعلامات لازم و تعیین کاربری اراضی نسبت به انجام عملیات احداث بنا اقدام کنند.
 

مهندس برزوئی در پایان از همکاری دادستان عمومی و انقلاب، گشت ویژه حفاظت از اراضی کشاورزی ، واحد اجرائیات و تخلفات شهرداری و شهروندان قانون مدار کازرون تشکر و قدردانی کرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی کازرون خبرشهرستان کازرون می باشد