en ucuz iek, online iekcisi

iekci

Antalya iekcisi

Uygun fiyata gl

uygun fiyata gl sevgiliye en gzel hediyedir
 اخبار-حضور ناظر عالیه وزارت نیرو در مدیریت توزیع برق کازرون
کد خبر: 9890 يكشنبه ۲۴ دي ۱۳۹۶- ساعت ۹:۵۹

حضور ناظر عالیه وزارت نیرو در مدیریت توزیع برق کازرون

به گزارش "کازرون خبر"،  صبح امروز یوسف اینانلو ناظر عالیه شرکت توانیر و حمیدرضا جلایر، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان فارس جهت بازدید و ارزیابی عملکرد بخش فنی و بهره برداری برق کازرون در محل مدیریت برق کازرون حضور یافتند .

حمید فیاض مدیر برق کازرون با معرفی ویژگی ها و توانمندی های برجسته فرهنگی ، علمی ، جغرافیایی و با اشاره به پیشینه ی چندین هزار ساله شهر سبز ایران ، کازرون را نماد غیرت ، شرافت و آزادگی عنوان و تاکید کرد هر خدمت و فعالیتی در این شهر و شهرستان انجام گیرد ، همچنان در شان این شهرستان باستانی و مذهبی نخواهد بود. وی خود و پرسنل برق کازرون را وامدار مردم و مشترکان ارجمند دانست و تاکید کرد: برای پیشرفت و تعالی این شهرستان شریف از هرگونه  انتقاد و پیشنهادی استقبال کرده و خواهیم کرد و اکنون با حضور مهندس اینانلو مشتاقانه منتظر شنیدن کم و کاستی ها و شناسایی و رفع معایب به نفع سازمان خود و مشترکان شهرستان همیشه سبز کازرون هستیم.

 

حمیدرضا جلایر، معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان فارس  با اشاره به توانمندی های فنی و تخصصی پرسنل برق شهرستان کازرون ، روحیه تیمی ، کار هماهنگ ، نشاط سازمانی و روحیه خدمت گذاری مدیر و پرسنل برق کازرون را رمز موفقیت های چشمگیر برق کازرون عنوان و تاکید کرد: برق کازرون دارای قریب به ۱۱۰ هزار مشترک  ، 2077 كيلومتر شبکه فشارمتوسط ، ١١٤٧ كيلومتر شبکه فشارضعيف ، ٢٧٨٦ پست هوایی و زمینی ، ۵ فيدر اختصاصى و تعداد ۴۳ فيدر عمومى فشارمتوسط، یکی از بزرگترین و موثرترین مدیریت های برق استان فارس بوده و نگهداری و تعمیرات این حجم از خطوط و تاسیسات نیاز به پرسنل متخصص ، کارآمد و متعهد دارد که الحمدالله مدیریت کازرون در این زمینه سرآمد می باشد.

 

ناظر عالیه توانیر پس از بازدید میدانی از خطوط و شبکه های توزیع برق کازرون ، ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان فارس و شهرستان کازرون ، خدمات صورت گرفته توسط توزیع برق شهرستان کازرون را کاملا برنامه ریزی شده ، هدفمند و آگاهانه عنوان و تصریح کرد: مدیریت و پرسنل برق شهرستان کازرون با اشراف و آگاهی کامل از وظایف و اهداف سازمانی علی رغم وجود موانع ، با برنامه ریزی مناسب به  بخش اعظمی از اهداف وزارت نیرو و توانیر در این  شهرستان دست یافته و انتظار می رود با حفظ و تقویت روند فعلی شاهد پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم.

 

یوسف اینانلو با تحلیل آمارهای مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق و با تاکید بر غیر قابل دستکاری بودن این آمار ، شاخص های قابلیت اطمینان توزیع برق شهرستان کازرون را قابل قبول دانسته و کاهش تعداد و ساعت های خاموشی مشترکین، مدیریت بار ، رفع افت ولتاژ بخش قابل توجهی از مناطق عملیاتی و احداث فیدرهای عمومی را از شاخصه های فنی و ممتاز  توزیع برق این شهرستان برشمرد.

 

ناظر عالیه توانیر با بازدید میدانی از دفتر آموزش و ایمنی برق کازرون ، اقدامات برق کازرون در امر نظارت و آموزش مستمر پیمانکاران برق را تحسین نمود.

 

وی داشتن هدف ، برنامه ریزی و نیروی متخصص را برای یک مدیریت موفق کافی ندانسته و عنوان کرد: هدف ، برنامه و تخصص نیاز به ابزار دارد و ابزار کار شرکت های توزیع پیمانکاران مجرب ، متعهد و پای کار هستند که جذب ، آموزش و حفظ  پیمانکاران هنر والای مدیران شرکت های توزیع است و خدا را شاکریم که در صنعت برق کازرون این امر به عینه و به احسن وجه مشاهده گردید.

 

بر اساس این گزارش مراسم اختتامیه ارزیابی عملکرد اداره فنی و بهره برداری کازرون با حضور مسئولین و کارشناسان برق کازرون  برگزار شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی کازرون خبرشهرستان کازرون می باشد