// // اخبار-استاندار فارس: از عضویت در شرکت‌های نفتی استعفا داده‌ام
شرح خبر

استاندار فارس: از عضویت در شرکت‌های نفتی استعفا داده‌ام

خبرنگار :
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷:۱۹
کد مطلب : 10009
204

استاندار فارس با تکذیب بحث دو شغله بودن خود گفت: از عضویت در شرکت‌های نفتی استعفا داده‌ام.

سماعیل تبادار ظهر امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به خبرنگار فارس در موردبحث حضور در شرکت‌های نفتی و دوشغله بودنش اظهار داشت: بنده پیش از تصدی استانداری فارس، عضو تعدادی از مجتمع‌های پتروشیمی به‌صورت موظف و غیرموظف بوده که یک روز قبل از معارفه، استعفا دادم.

وی افزود: در حال حاضر نام بنده به‌عنوان عضو غیرموظف دریکی از این شرکت‌ها وجود دارد که مسؤولان این شرکت تا پیدا شدن فرد دیگری، از بنده قول گرفتند که اگر در طول سال فرصت داشتم، چندساعتی را به آنان اختصاص دهم.

مقام عالی دولت در استان فارس خاطرنشان کرد: در پتروشیمی آبادان به‌محض پیدا کردن فرد جدید، اسم بنده نیز به‌عنوان عضو غیرموظف حذف خواهد شد، درصورتی‌که به لحاظ قانونی می‌توانم عضو غیرموظف باشم.

استاندار فارس با بیان اینکه حضور غیرموظف در شرکت‌ها به‌عنوان دو شغله محسوب نمی‌شود، تصریح کرد: نامه استعفای بنده از شرکت‌های پتروشیمی در روز اول خدمت در استان فارس مکتوب و موجود است.

یادآور می‌شود سخنان استاندار فارس در مورد مشغول بودن در شرکت‌های نفتی در حالی مطرح شد که پیش‌ازاین خبرگزاری فارس در مطلبی به این موضوع اشاره‌کرده بود و امروز نیز اسماعیل تبادار با تائید این موضوع، بر مطلب منتشرشده صحه گذاشت.

در مطلب منتشرشده از سوی خبرگزاری فارس در مورد موضوع فوق، با اشاره به برنامه پایش صداوسیما، یکی از نکات مهم مطرح‌شده در این برنامه، افشای نام برخی مدیران ارشد دولتی دوشغله بود که در میان آن‌ها، نام اسماعیل تبادار استاندار فارس نیز به چشم می‌خورد که با مراجعه به سایت سامانه بورس می‌توان نام وی را به‌عنوان عضو غیرموظف هیأت مدیره شرکت پتروشیمی آبادان مشاهده کرد.

به‌هرحال پاسخ شفاف استاندار فارس به مسئله مطرح‌شده در مورد دو شغله بودنش، جای تقدیر دارد که می‌تواند درسی برای سایر مدیران دولت باشد.

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای