// // اخبار-آمادگی و مقابله با زلزله در نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون تمرین شد
شرح خبر

آمادگی و مقابله با زلزله در نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون تمرین شد

خبرنگار :
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱:۲۲
کد مطلب : 10021
204

ارایه مطالب آموزشی و کار گروهی توسط پرسنل نیروگاه و خانواده محترم آنان همراه با اجرای نمایش صعود و فرود توسط آتش‌نشانان و برپایی نمایشگاه جانبی تجهیزات آتش‌نشانی

 به گزارش "کازرون خبر "،  صبح امروز کارگاه اموزشی آمادگی و مقابله در برابر زلزله در نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون انجام شد.
ارایه مطالب آموزشی و کار گروهی توسط پرسنل نیروگاه و خانواده محترم آنان همراه با اجرای نمایش صعود و فرود توسط آتش‌نشانان و برپایی نمایشگاه جانبی تجهیزات آتش‌نشانی

کارگاه آموزشی آمادگی و مقابله با زلزله با هدف افزایش سطح ارتقاء علمی و عملی پرسنل نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون و خانواده های آنان در سالن آمفی تئاتر این نیروگاه برگزار شد.

مصطفی صانعی دبیر کمیته بحران نیروگاه، به بیان اهمیت و انجام اقدامات مورد نیاز در زمان قبل، حین و پس از زلزله پرداختند و اشاره نمودند که پاسخگویی مطلوب در زمان رخداد وقایع و بحرانها ناشی از آمادگی در زمان قبل از آن است و این آموزش نیز در همین راستا برگزار شده است.
همچنین به منظور افزایش سطح کارکرد عملی، کار خواسته هایی ارایه گردید که به صورت گروهی و خانوادگی انجام شد.
 در حاشیه کارگاه آموزشی آمادگی و مقابله در برابر زلزله (اقدامات قبل، حین و بعد زلزله) امروز ظهر در نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون، ضمن برپایی نمایشگاه جانبی از تجهیزات تخصصی آتش‌نشانی و اطفاء حریق، عملیات نمایشی صعود و فرود (کار در ارتفاع) توسط آتش‌نشانان اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون، پرسنل نیروگاه سیکل ترکیبی به همراه خانواده به عنوان شرکت‌کنندگان در این کارگاه آموزشی؛ در پایان این کارگاه از تجهیزات تخصصی آتش‌نشانی، ایمنی و اطفاء حریق بازدید کردند.

آنها در این نمایشگاه جنبی، پرسنل آتش‌نشانی به معرفی این تجهیزات و بیان کاربرد و نحوه استفاده آتش‌نشانان از آن‌ها هنگام عملیات پرداختند.
همچنین پس از اتمام این کارگاه، آتش‌نشانان اقدام به اجرای عملیات نمایشی کار در ارتفاع (صعود و فرود) و پرش روی تشک نجات کردند تا شرکت‌کنندگان به صورت عملی و عینی با بخشی از وظایف محوله آتش‌نشانان آشنا شوند.
مهدی صادق‌زاده مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کازرون در حاشیه این برنامه، استقبال شرکت‌کنندگان را از برنامه‌های آتش‌نشانی پرشور و در خور توجه توصیف کرد و افزود: حتی در برنامه پرش روی تشک نجات، برخی از شرکت‌کنندگان نیز به صورت داوطلبانه اقدام به پرش روی تشک کردند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: سازمان آتش‌نشانی کازرون بارها نشان داده در زمینه آموزش و آگاهی‌بخشی به شهروندان و علاقه‌مندان آماده هر گونه همکاری با ادارات و نهادهاست.

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای