// // اخبار-والدین به جای اینکه تمام فکرشان پزشک شدن فرزندان باشد، به نیاز جنسی و عاطفی آنها هم توجه کنند
شرح خبر

رئیس حوزه قضایی بخش خشت:

والدین به جای اینکه تمام فکرشان پزشک شدن فرزندان باشد، به نیاز جنسی و عاطفی آنها هم توجه کنند

خبرنگار :
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۵۲:۰۵
کد مطلب : 10103
204

رئیس حوزه قضایی بخش خشت با اشاره به افزایش آمار طلاق در کشور و همچنین بخش خشت گفت : با توجه به وسعت و جمعیت بخش خشت هر روز در دادگاه شاهد پرونده های طلاق هستیم ،که اصلا زیبنده این بخش نیست

 به گزارش "کازرون خبر" ، همایش ویژه والدین و دانش آموزان با موضوع فضای  مجازی و با حضور رئیس حوزه ی قضایی خشت در آموزشگاه  شهیدان حسینی این شهر برگزار شد .

حسن کشاورزی، رئیس حوزه قضایی بخش خشت با اشاره به افزایش آمار طلاق در کشور و همچنین بخش خشت گفت : با توجه به وسعت و جمعیت بخش خشت  هر روز در دادگاه  شاهد  پرونده های طلاق هستیم ،که این موضوع به هیچ وجه زیبنده بخش ما نیست.

رئیس حوزه قضایی بخش خشت با بیان اینکه بیشترین استفاده منفی از فضای مجازی در ایران وجود دارد افزود :مواظب رعایت اخلاق در فضای مجازی باشیم چرا که  هر گونه مسائل غیر اخلاقی  در فضای مجازی، ‌ جرم محسوب شده و  به راحتی قابلیت پیگرد است.

وی کوتاه آمدن زن و شوهر را از اصول اساسی زندگی عنوان کرد و گفت :اگر شک و شبهه ای در در مسایل زناشویی اتفاق افتاد  باید با مدیریت خانواده حل شود و نیاز نیست با کوچکترین مسئله به دادگاه مراجعه کرد .

کشاورز با اشاره استفاده بیش از حدِ زنان در استفاده از فضای مجازی و عدم توجه به تربیت کودکان افزود: وقتی  دختر و پسر عواطف و محبت  آن ها در خانه پاسخ داده نشود  به سراغ روابط نامشروع در بیرون خواهند رفت .

مسئول قضایی شهر خشت گفت:همه تلاش خانواده ها این است که فرزندانشان پزشک یا مهندس شود و این در صورتی که در زمینه آگاهی مسائل جنسی هیچ گونه آگاه سازی نمی کنند و همین ،خود بنای روابط نامشروع را فراهم خواهد کرد .


خبرنگار محمود نوذری

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای