// // اخبار-شهرداری کازرون همچنان در رده دوم لیگ برتر هندبال کشور
شرح خبر

شهرداری کازرون همچنان در رده دوم لیگ برتر هندبال کشور

خبرنگار :
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸:۱۴
کد مطلب : 10106
204

شهرداری کازرون در 9 بازی گذشته با 7 برد، یک تساوی، یک باخت و کسب 15 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. این تیم در بازی‌های گذشته 255 گل زده و 242 گل خورده و تفاضل گل این تیم 13 است.

به گزراش "کازرون خبر"، در چارچوب هفته دهم لیگ برتر هندبال آقایان تیم شهرداری کازرون در دیداری خانگی به مصاف هپکو اراک می‌رود. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه 30 بر 27 به نفع تیم شهرداری کازرون پایان یافت.

شهرداری کازرون در 9 بازی گذشته با 7 برد، یک تساوی، یک باخت و کسب 15 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. این تیم در بازی‌های گذشته 255 گل زده و 242 گل خورده و تفاضل گل این تیم 13 است. تیم شهرداری کازرون با 255 گل زده بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد.

تیم هپکو اراک در 9 هفته گذشته با 3 برد، 6 شکست و کسب 6 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد. این تیم در بازی‌های گذشته 214 گل زده و 242 گل خورده است این تیم با تفاضل گل منفی 28 عنوان دومین خط دفاع ضعیف لیگ را برای خود ثبت کرده است.

تیم شهرداری کازرون با تیم سوم جدول فاصله 3 امتیازی دارد بنابراین باخت و تساوی تاثیری در جایگاه دوم این تیم ایجاد نمی‌کند اما برد در این دیدار سبب حفظ فاصله با رقبا می‌شود و در صورت عدم نتیجه‌گیری تیم نفت و گاز گچساران مقابل صنعت مس کرمان تیم شهرداری کازرون به صدر جدول خواهد رسید.

در حال حاضر تیم‌های نفت و گاز گچساران با 16 امتیاز، شهرداری کازرون با 15 امتیاز و فولاد مبارکه سپاهان با 12 امتیاز به ترتیب در رده اول تا سوم جدول قرار دارند. تیم‌های هپکو اراک با 6 امتیاز، صنعت مس کرمان با 5 امتیاز و  پتروشیمی مارون نیز با 2 امتیاز در قعر جدول رقابت‌ها قرار دارند.

در دیگر دیدارهای این هفته که جدال صدرنشینان با قعرنشینان است، تیم نفت و گاز گچساران به مصاف صنعت مس کرمان می‌رود، فولاد مبارکه سپاهان به مصاف پتروشیمی مارون می‌رود و سنگ آهن بافق و نیروی زمینی تهران نیز مقابل هم دیدار می‌کنند.

نتایج قبلی تیم شهرداری کازرون

تیم شهرداری کازرون در هفته نخست مقابل سنگ‌آهن بافق با نتیجه 26 بر 26 به تساوی رسید. در هفته دوم مقابل نیروی زمینی تهران 31 بر 24 پیروز شد. در هفته سوم تیم هپکو اراک را با نتیجه 30 بر 27 پشت سر گذاشت و در هفته چهارم پتروشیمی مارون را با نتیجه 28 بر 26 مغلوب کرد.

شهرداری‌چی‌های کازرون در هفته پنجم مقابل صنعت مس کرمان با نتیجه 31 بر 30 به پیروزی دست یافتند. در هفته ششم با نتیجه نزدیک 28 بر 27 فولاد مبارکه سپاهان را پیش رو برداشتند. در هفته هفتم مقابل نفت و گاز گچساران با نتیجه 31 بر 27 مغلوب شدند. در هفته هشتم سنگ آهن بافق را 29 بر 30 شکست دادند و در هفته نهم نیروی زمینی تهران را با نتیجه 24 بر 22 مغلوب کردند.

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای