// // اخبار-امیدوارم بتوانیم فیروزآباد کهن را به جایگاه واقعی خود برسانیم
شرح خبر

سیدکمال علوی در آئین معارفه خود فرمانداری فیروزآباد:

امیدوارم بتوانیم فیروزآباد کهن را به جایگاه واقعی خود برسانیم

خبرنگار :
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲:۵۶
کد مطلب : 10149
204

سیدکمال علوی، فرماندار جدید فیروزآباد امروز در آئین معارفه خود در فیروز آباد اظهار داشت":....

به گزارش "کازرون خبر"، سیدکمال علوی، فرماندار جدید فیروزآباد امروز در آئین معارفه خود در فیروز آباد اظهار داشت: با تاسی از آموزه های مدیریتی امیرالمومنین علی (ع)، پایه و اساس اداره امور را بر مردم داری خواهیم گذاشت.

علوی در ادمه گفت:معتقد هستم حفظ کرامت انسان ها، تکریم ارباب رجوع، اخلاق نیکو، شنیدن در دل مردم اصلی ترین اصول اساسی مدیریت است.چو وا نمیکنی گرهی، تو خود گره مباش / ابرو گشاده باش چو دستت گشاده نیست
وی افزود :اگر نتوانیم کاری را به دلیل تنگناهای مالی انجام دهیم، حداقل باید صدای مردم را باید بشنویم.
ایجاد فضای وحدت، همدلی و تفاهم ضمن رعایت جایگاهها و حریم ها نیز اصلی است که رعایت خواهیم کرد.فیروزآباد به دلیل موقیعت خاصی که دارد، پتانسیل های ویژه ای دارد.

فرماندار جدید فیروزآباد در ادامه صحب های خود گفت:چون در آستانه ثبت جهانی مجموعه ساسانی هستیم در سال 97، این شهرستان همزمان با شهرستان های سروستان و کازرون است، فرصت ارزشمندی را در حوزه گردشگری و جذب سرمایه گذار خواهد داشت.از طرفی قرارگرفتن در خط ترانزیتی شمال جوب و نزدیکی به دریا و قطب بزرگ انرژی خاورمیانه فرصت ارزمشندی برای صنایع پایین دستی است.
وجود سدهای بزرگ زمینه خوبی برای ایجاد شهرک های گلخانه ای و توسعه کشاورزی و صنایع وابسته به آن است.
وجود نیروی انسانی توانمند از ظرفیت های شهرستان است که به عنوان شاخص های پایدار باید مورد توجه قرار گرفته شود.امیدوارم بتوانیم فیروزآباد کهن را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

علوی در ادامه افزود: 22سال سابقه رسمی در دستگاه دولتی به عنوان یک فرهنگی دارم که در شهرستان خنج ودر شهرستان کازرون نیز به مدت 15 سال به عنوان معلم و مدیر و مسئول آموزش و پرورش خدمت کردم.معاون فرمانداری شهرستان فراشبند، فرماندار شهرستان خرم بید و فرمانداری شهرستان کازرون را در پرونده خدمت خود دارم که امروز نیز در خدمت شما در فیروزآباد هستم.دوست دارم، به عنوان مسئول، دائما پاسخگوی مردم باشم چرا که عنوان مسئول یعنی پاسخگوی سوال بودن.
وی در پایان صحبت های خود افزود :معتقدم اگر فضای نقد در جامعه وجود داشته باشد، پویایی لازم نیز وجود خواهد داشت و هرگاه فضای نقد را از جامعه بگیریم ،بیشتر خودکامگی ایجاد خواهد شد.آنچه که مورد انتظار است، نقد منصفانه همراه با راهکار و پیشنهاد ارزنده است.به نظر من بایستی به طول دوران خدمت نگاه نکرد بلکه مهم عرض خدمت و میزان خدماتی است که بایستی به مردم ارائه شود.
از زحمات فرماندار سابق فیروزآبادتقدیر میکنم. ایشان زحماتی داشته اند که فراموش نشدنی است.تمام مسئولیت ها گذاشتنی و گذشتنی است که باید ببینیم چقدر توانسته ایم به مردم خدمت کنیم.

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای