// // اخبار-امنیت زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور است
شرح خبر

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کازرون:

امنیت زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور است

خبرنگار :
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۱۶:۲۳
کد مطلب : 10160
204

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کازرون امنیت را زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور دانست.

به گزارش "کازرون خبر "سرهنگ محمد عبادی نژاد، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کازرون در نشست هم اندیشی مسئولان نیروی انتظامی کازرون با استادان این واحد دانشگاهی که با موضوع امنیت ملی، عزت و اقتدار بین‌المللی با همت حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد، گفت: متولی ایجاد امنیت در کشور نیروی انتظامی است که توانسته به برکت خون شهدا و با تعامل و همکاری مطلوب با دیگر نیروهای نظامی و امنیتی و تلاش مردم و حمایت شما نخبگان و دانشگاهیان از نقاط صفر مرزی و شهرها، روستاها و جاده‌های کشور را پوشش امنیت کامل ایجاد کند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون اظهار کرد: یکی از مؤلفه‌های توسعه کشور وجود امنیت پایدار است و اگر امنیت ضعیف و ناامنی وجود داشته باشد، توسعه و پیشرفتی در کشور صورت نمی‌گیرد.

عبادی نژاد  با اشاره به نقش و جایگاه پلیس و نیروی انتظامی در راستای بالا بردن سطح امنیت جامعه افزود: پلیس با تقویت و بهره‌گیری از روش‌های علمی و مجهز شدن به امکانات برتر دنیا و بهره‌گیری از خرد جمعی و پیشنهادات و نظرات رسانه‌ها که یک پل ارتباطی بین مردم و مسئولان محسوب می‌شوند، می‌تواند از این طریق در راستای ایجاد نظم و امنیت بهتر عمل کند.

وی با مطلوب دانستن امنیت داخلی کشور نسبت به کشورهای منطقه خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم پلیس بدون مشارکت و همکاری مردم نمی‌تواند امنیت و نظم خوبی را در جامعه ایجاد کند امنیت امروز حاصل تلاش و همکاری خوب اکثریت مردم و نخبگان و دانشگاهیان با پلیس بوده است؛ امروز پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های نظامی، پزشکی و هسته‌ای و دفاعی همه حاصل تلاش شما دانشگاهیان بوده است که با تربیت صحیح نسل جوان به این افتخارات دست یافته و باید در این خصوص تلاش و همکاری بیشتری صورت گیرد.

سروان حسنعلی پور کارشناس پلیس فتا شهرستان کازرون نیز در این نشست بیان کرد: فضای مجازی برای جامعه هم فرصت است و هم تهدید که متأسفانه مردم بیشتر از نوع تهدید و معضلات آن بهره‌مند هستند؛ پلیس فتای کازرون از سال 92 راه‌اندازی و در سطح شهرستان فعالیت خوبی داشته است و در این مدت توانسته علاوه بر دادن آگاهی‌های لازم به جامعه و مردم، اطلاعات موردنیاز خود را از مردم کسب و در پیشرفت نظم و امنیت بکار گیرد.

وی گفت: امروز کشورهای غربی با در دست داشتن مدیریت و ساز و کار فضای مجازی اقدام به طراحی و تهیه فیلم‌های غیراخلاقی و ضد دینی کرده است و از این طریق به اعتقادات فرزندان ما ضربه شدید روحی و روانی وارد می‌کنند و افراد دچار آسیب‌های بدآموزی می‌شوند، لذا والدین باید توجه بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشند.

 

خبرنگار: اصغر جوکار

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای