// // اخبار-شرورمسلح و سابقه دار متواري که ضارب پلیس کازرون بود، دستگیر شد
شرح خبر

شرورمسلح و سابقه دار متواري که ضارب پلیس کازرون بود، دستگیر شد

خبرنگار :
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳:۳۸
کد مطلب : 10163
204

در پي شكايت تعدادي از شهروندان مبني بر شرارت و مزاحمت فردي به هويت "ع-ص" در منطقه "پل آبگینه" در شهرستان كازرون، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران انتظامي قرار گرفت.

به گزارش "کازرون خبر"، سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده انتظامي استان در رابطه با درگیری ماموران با یکی از اشرار مسلح در روستای پل ابگینه گفت: يك شرور مسلح  و سابقه دار در عمليات هدفمند ماموران انتظامي شهرستان كازرون شناسايي و دستگير شد.

وی بيان كرد: در پي شكايت تعدادي از شهروندان مبني بر شرارت و مزاحمت فردي به هويت "ع-ص" در منطقه "پل آبگینه" در شهرستان كازرون، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران انتظامي قرار گرفت.

گودرزی افزود: ماموران با هماهنگي مقام قضائي و يك سري كارهاي اطلاعاتي شبانه روزي، مخفيگاه شرور مورد نظر را شناسايي كردند.

فرمانده انتظامي استان فارس با بيان اينكه مأموران براي تسليم شدن اين فرد هشدارهاي لازم را دادند، تصريح كرد: فرد شرور بدون توجه به هشدار مأموران اقدام به تير اندازي به سمت آنان و ايجاد درگيري مسلحانه كرد .

سردار گودرزي تصريح كرد: پس از چند دقيقه درگيري ماموران موفق شدند با ترفندهاي خاص پليسي وي را دستگير و تحويل مراجع قضائي دهند.

وی با اشاره به كشف يك قبضه اسلحه غير مجاز و تعدادي فشنگ مربوطه از شرورو مسلح، خاطر نشان كرد: اين فرد در زمينه گروگانگيري، قدرت نمايي و ايجاد رعب و وحشت، تهديد و درگيري مسلحانه با اهالي آن منطقه فعاليت داشته است.

سردار گودرزي خاطر نشان كرد: استان فارس محل ناامني براي اشرار و سارقان مسلح نخواهد بود و مأموران انتظامي استان با كساني كه بخواهند امنيت و آسايش شهروندان را به خطر بيندازند به   شدت برخورد خواهند كرد.   

 گفتني است در اين ماموريت بر اثر تيراندازي فرد شرور مسلح، يكي از كاركنان انتظامي بخش پل آبگينه مجروح كه حال مزاجي وي رضايت بخش مي باشد.

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای