// // اخبار-مهندس سیدعلی اکبر کاظمینی، عضو شورای شهر کازرون میهمان "گپ و گفت خودمانی" کازرون خبر می شود / کازرون خبر از ایشان و همسرشان جهت حضور در این برنامه دعوت کرده است / مهندس کاظمینی: همچنان در حال بررسی بودجه 97 شهرداری هستیم
شرح خبر

مهندس سیدعلی اکبر کاظمینی، عضو شورای شهر کازرون میهمان "گپ و گفت خودمانی" کازرون خبر می شود / کازرون خبر از ایشان و همسرشان جهت حضور در این برنامه دعوت کرده است / مهندس کاظمینی: همچنان در حال بررسی بودجه 97 شهرداری هستیم

خبرنگار :
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲:۱۴
کد مطلب : 10164
204

صبح امروز، مهندس علی اکبر کاظمنی، عضو شورای شهر کازرون به عنوان میهمان هفته آینده برنامه "گپ و گفت خودمانی" این پایگاه خبری دعوت شد.

به گزارش"کازرون خبر"، صبح امروز، مهندس سید علی اکبر کاظمینی، عضو شورای شهر کازرون به عنوان میهمان هفته آینده برنامه "گپ و گفت خودمانی" این پایگاه خبری دعوت شد.
همچنین از سرکار خانم بابانظری، عضو شورای شهر سابق کازرون، همسر مهندس کاظمینی نیز دعوت شده است.


مهندس کاظمینی در این باره گفت: بزودی زمان این دیدار را مشخص خواهم نمود.
وی از مجریان این برنامه خواست تا سوالات مهم و مسایل مهم شهرستان در این گفت و گوی خودمانی مطرح شود.
کاظمینی گفت: به نظرم نباید وقت را صرف مسایل شخصی کرد و در برنامه آتی از مجریان این برنامه میخواهم در رابطه با محیط زیست و مسایل مهم شهر به گفت و گو بنشینیم.


این عضو شواری شهر همچنین درباره آخرین اقدامات مربوط به تصویب بودحه 97 شهرداری کازرون گفت: در حال حاضر به صورت فشرده در حال بررسی بودجه پیشنهادی هستیم و نشست های فوق العاده ای نیز توسط شورا در این رابطه برگزار شده است.
کاظمینی اضافه کرد: بودجه سال 97 نیز تقریبا با بودجه سال جاری برابر است.

سید علی اکبر کاظمینی عضو شورای شهر کازرون کاظمینی محیط زیست


 وی همچنین گفت: به علت اینکه در پایان سال تخفیفاتی برای امورات عمرانی شهروندان ارائه می شود و از طرفی تسویه حساب مطالبات و بدهی های نیز غالبا در پایان سال واقع شده است، از این رو نمی توان میزان بودجه تحقق یافته در سال 96 را بیان کرد.

کاظمینی همچنین به موضوع پاسخ استعلام به شهرداری کازرون درباره حریم شرب آب نیز اشاره کرد و گفت: علت اینکه نماینده محیط زیست، حریم آب شرب جدید را پذیرفته است، تغییر مدیر کل و نماینده این سازمان بوده است که اشتباها و به خاطر کم اطلاعی این موضوع صورت گرفته و اشتباه مذکور نیز به این اداره کل یادآوری شده است.

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای