// // اخبار-فرمانده پلیس: تلاش شهرداری در جهت عمران و آبادانی شهر مشهود است / شهردار کازرون: همکاری پلیس با شهرداری قابل تقدیر است
شرح خبر

در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون مطرح شد:

فرمانده پلیس: تلاش شهرداری در جهت عمران و آبادانی شهر مشهود است / شهردار کازرون: همکاری پلیس با شهرداری قابل تقدیر است

خبرنگار :
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷:۱۷
کد مطلب : 10170
204

با انتصاب سرهنگ عبادی نژاد به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون با وی دیدار کردند.

به گزارش "کازرون خبر"، با انتصاب سرهنگ عبادی نژاد به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کازرون با وی دیدار کردند.


در این دیدار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کازرون با قدردانی از اقدامات و تلاش های شبانه روزی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جهت پیگیری مسائل و مشکلات شهری اظهار کرد: خوشبختانه امروز فعالیت و تلاش شهرداری در جهت عمران و آبادانی شهر کاملاً مشهود است و پرسنل زحمت کش شهرداری به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشند.


وی گفت:  نیروی انتظامی آمادگی هرگونه همکاری با شهرداری در جهت تامین امنیت پارکها و کنترل ترافیک شهری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز  را دارد.


در ادامه علی باقری، شهردار کازرون ضمن تبریک انتصاب سرهنگ عبادی نژاد به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون اظهار کرد: نیروی انتظامی مظهر امنیت و اقتدار شهری است و از زحمات پرتلاش این نیرو در جهت برقراری نظم و امنیت شهر کازرون تشکر می‌کنیم.


وی عنوان کرد: شهرداری به عنوان یک نهاد خدمت رسانی رابطه مستقیم با نیروی انتظامی دارد و نقش حمایتی نیروی انتظامی در انجام فعالیت های شهرداری از جمله امنیت پارک ها، رفع سد معبر، کنترل ترافیک شهری ضروری و غیر قابل انکار است.


وی گفت: خوشبختانه نیروی انتظامی تاکنون همکاری بسیار خوبی با شهرداری داشته و امید می‌رود که این همکاری استمرار داشته باشد.


در ادامه این دیدار هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تبریک انتصاب سرهنگ عبادی نژاد بعنوان فرمانده انتظامی شهرستان کازرون و لزوم همکاری با این نهاد به بیان نظرات و  دیدگاه‌های خود پرداختند.

در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون
در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون
در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون
در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون


در پایان با اهدای لوح سپاس به رسم یادبود از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر از سرهنگ عبادی نژاد تقدیر به عمل آمد.

 

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای