en ucuz iek, online iekcisi

iekci

Antalya iekcisi

Uygun fiyata gl

uygun fiyata gl sevgiliye en gzel hediyedir
 // // اخبار-سرپرستی در "پایان وقت"
شرح خبر

کازرون خبر از وضعیت دانشگاه پیام نور گزار می‌دهد؛

سرپرستی در "پایان وقت"

خبرنگار :
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸:۳۳
کد مطلب : 10663
204

در شهرستان کازرون نیز مدیران زیادی حضور دارند که بعضا با گذشت چندین سال از آغاز به خدمت شان در سِمَت مورد نظر با حکم سرپرستی مجموعه خود را اداره میکنند.

به گزارش "کازرون خبر"، همواره گفته شده است تلاش و خدمات مدیران  در هر جبهه سیاسی که حضور داشته باشند، ویترین خدمات وتلاش نظام جمهوری اسلامی است و بی توجهی و بی رغبتی به ارایه خدمت مدیران نیز زمینه بی اعتمادی مردم به انقلاب اسلامی را فراهم میسازد.

در شهرستان کازرون نیز مدیران زیادی حضور دارند که بعضا با گذشت چندین سال از آغاز به خدمت شان در سِمَت مورد نظر با حکم سرپرستی مجموعه خود را اداره میکنند.

فارغ از اینکه این نوع انتصابات دلسردی مدیران در اجرای ماموریت محوله را فراهم می آورد این سوال مطرح است که چرا یک مدیر میتواند سالها منصب مدیریت را برعهده داشته باشد اما حکم مدیریتی او در قالب سرپرستی است؟

مقدمات بالا بیان شد تا ضعف هایی از مدیریت 5 ساله یکی از مراکز بزرگ آموزشی و دانشگاهی شهرستان کازرون را از زبان چندین دانشجو و استاد که درد دل های خود را برای کازرون خبر بیان کردند، منتشر کنیم.

دانشگاه پیام نور قریب به 5 سال است با سرپرست اداره می شود و روز به روز ضعف های مدیریتی آن نمایانتر می شود بدون آنکه تغییر و یا کمترین شکوفایی در آن پدیدار شود.

در روزهایی که بوفه دانشگاه تعطیل است سراغ دانشجویان این دانشگاه رفتیم تا پای درد دل دانشجویانی بنشینیم که به اعتقاد آنها همین بوفه تعطیل را خود دانشجویان می توانند اداره کنند در حالی که دانشگاه به ظرفیت و نیازهای دانشجویان توجهی ندارد.

 دانشجویان می گویند مدیران دانشگاه محافظه کار هستند و در برخورد و ارتباط با مدیران بالادستی جسارت پیگیری مشکلات را ندارند.

آنها میگویند تلاشی از سوی مدیران دانشگاه برای جذب بودجه و یا هزینه های مورد نیاز دانشگاه صورت نمیگیرد و میزان بودجه ای که برای دانشگاه تصویب میشود هم به طور کامل جذب و هزینه نمیگردد.

یکی از دانشجویان ترم آخری در این باره میگوید حدود 4 سال است در این دانشگاه تحصیل میکنم ولی مدیر دانشگاه نتوانسته است چانیزنی در حد دیوار کشی دانشگاه داشته باشد و محوطه دانشگاه بیشتر شبیه به یک دشت باز است که حیوانات اهلی و غیر اهلی و گله های گوسفند در آن به چرا و شکار می پردازند.

دانشجوی دیگری میگوید بسیاری از کلاس های درس بدون امکانات هوشمند در حد یک ویدئو پرژوکتور هم مجهز نیست و مشکلاتی از این قبیل بسیار دیده میشود.

او ادامه می دهد مقالات علمی و تیم های علمی حمایت نمی شوند و سطح علمی جمعی از اساتید نیز پایین است.

این دانشجو با اشاره به مسابقات اخیر برنامه نویسی که دانشجویان این دانشگاه در استان مقام اول را کسب کردند و در مسابقات مرحله کشوری نیز مقام دوم در بین دانشگاهها را از آن خود کردند، امروز به دلیل عدم حمایت دانشگاه نتوانستند به مسابقات بین المللی راه یابند.

یکی از استاید در این باره میگوید غالب اساتید نارضایتیهایی دارند و این را میتوان با سرکشی سرزده و یا یک نظرسنجی دریافت.

این استاد دانشگاه می گوید دانشجویان رتبه اول تا سوم هر رشته که در ترم های مختلف حایز مقام می گردند بنا به رسم همه دانشگاهها تخفیفات شهریه و تسهیلاتی دریافت میکنند که در این دانشگاه خبری از این نوع حمایت دانشجویان برای ایجاد رقابت علمی وجود ندارد.

وی گفت: شاید بتوان سطح مدیریت دانشگاه را با این جمله فهمید که؛ " وقتی یکی از خودروها خراب میشود، بیش از 6 ماه به طول می انجامد تا تعمیر گردد."

دانشجویان از معضلات دیگری همچون سرویس بهداشتی، سیستم سرمایشی و ... هم گلایه ها داشتند که شاید نیازی به تفصیل سایر مشکلات نباشد.

توقع می رود فرماندار کازرون در این باره پیگیری هایی نماید تا حق و حقوق دانشجویان شهرستان کازرون بیش از پیش مورد کم لفطی ‏واقع نشود.‏

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای