en ucuz iek, online iekcisi

iekci

Antalya iekcisi

Uygun fiyata gl

uygun fiyata gl sevgiliye en gzel hediyedir
 // // اخبار-کارشناسان تقسیمات کشوری کار کارشناسی انجام داده اند و نظر مثبت و موافق خود را اعلام داشته اند
شرح خبر

امام جمعه قائمیه:

کارشناسان تقسیمات کشوری کار کارشناسی انجام داده اند و نظر مثبت و موافق خود را اعلام داشته اند

خبرنگار :
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۶:۰۵
کد مطلب : 10674
204

وی در ادمه گفت: مسئولین از نزدیک مطالبات مردم را شنیدند بنده به طور مفصل ضرورت ارتقاء بخش های چنارشاهیجان و کوهمره به شهرستان پیشنهادی کوهچنار و جدایی از کازرون را تشریح نمودم که این یک مطالبه با سابقه و حق است مردم عزیز ما مطابق قانون خواستار حق خود هستند.

به گزارش ایمان احمدی، حجت‌الاسلام حسین انصاری امام جمعه قائمیه ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه چند روز قبل شاهد حضور جناب آقای دکتر جلالی مسئول تقسیمات کشوری و هیات همراه در شهرستان کازرون بودیم اظهار داشت: حضور مسئول تقسیمات کشوری و هیات همراه در جهت تقویت و تسریع درارتقاء 2 بخش بوده است.
وی در ادمه گفت: مسئولین از نزدیک مطالبات مردم را شنیدند بنده به طور مفصل ضرورت ارتقاء بخش های چنارشاهیجان و کوهمره به شهرستان پیشنهادی کوهچنار و جدایی از کازرون را تشریح نمودم که این یک مطالبه با سابقه و حق است مردم عزیز ما مطابق قانون خواستار حق خود هستند.
خطیب جمعه قائمیه با بیان اینکه تیم تقسیمات کشوری نیامدند تا ارتقاء به شهرستان را منتفی کنند چون 2 مرتبه کارشناسان تقسیمات کشوری کار کارشناسی انجام داده اند و نظر مثبت و موافق خود را اعلام داشته اند افزود: آنچه مقصود این ماموریت بوده است شنیدن مطالبات مردم و صدای معترضین وپیگیری آن بوده است.
حجت‌الاسلام انصاری با تاکید بر اینکه در اصل شهرستان شدن 2 بخش بحثی نیست و هیچ نا امنی و خطری شهرستان را تهدید نمی کند گفت: تصمیم نهایی مسئولین تقسیمات کشوری در تثبیت یا تغییر ساختار فعلی برخی روستا ها و یا جابجایی فصل الخطاب است.
وی خطاب به مردم چنارشاهیجان و کوهمره گفت: جدا شدن شهرستان پیشنهادی کوه‌چنار از کازرون مانند یک عمل جراحی و قطع عضو است کمی درد و آه و سر و صدا دارد در برابر تجمعات غیر قانونی ، رفتار های غیر اسلامی ، توهین و شعار های بی ادبانه آرام باشید و همچون گذشته صبور و قانون مدار ،به سر و صداها و هیاهوها اعتنایی نکنید دوره جراحی تمام شده است به زودی قانون محدوده و مصلحت دو شهرستان را ابلاغ می نماید.
امام جمعه قائمیه اضافه کرد: بخشی از سخنان مغرضانه‌ای که در فضای مجازی منتشر می شود شما را عصبانی نکند.
حجت‌الاسلام انصاری با بیان اینکه عده قلیلی که همچون گذشته به هر بهانه ای در خیابان میریزند و شعار می دهند بدانند که این نوع برخورد جلوی پیشرفت کازرون را می گیرد اظهارداشت: این رفتارها مسئولین را در خدمت رسانی به شهرستان معطل می کند و تمام توان نماینده عالی دولت را صرف تامین امنیت می کند واین حق الناس است.
وی اضافه‌کرد: مردم روستا های دور افتاده چشمشان به رسیدگی وخدمت دولت است و بنده خودم در جلسه خصوصی با دکتر جلالی نسبت به مطالبات مردم کازرون و ارتقاء کازرون به شهرستان ویژه صحبت کردم.
امام جمعه قائمیه با یبان اینکه شهرستان جدید لاغر است مخالفان ارتقاء انتظار لاغر شدن زیادی نکنند گفت: هر گونه تغییر در ساختار فعلی یعنی جابجایی روستا ها و یا جدایی و الحاق مادامی قابل قبول است که به اصل شهرستان شدن کوه‌چنار صدمه ای وارد نکند.
حجت‌الاسلام انصاری با تشکر از حضور جناب آقای دکتر جلالی و همکارانشان تصریح کرد: این کارشناسان آمدند تا مانع عرفی و اجتماعی شهرستان جدید را حل کنند و الا منع قانونی نبوده است و مردم شهر ما به رای شما احترام می گذارند و تصمیم شما را در حکم قانون می دانند.
وی با اشاره به مردم عزیز و بزرگ کوهمره گفت: مردم عزیز کوهمره بدانندمردم قائمیه که بخشی از آنان که اهل کوهمره هستند همچون گذشته هیچ اختلافی با شما ندارند مطالبه شهرستان شدن مطالبه مردم کوهمره هم بوده و هست اقتدار کوهمره با آن سابقه درخشان در شهرستان جدید دیده شده است هم در بحث وسعت و هم در استقرار ادارات.
حجت‌الاسلام انصاری تاکید کرد: فریب پرسه زنان در فضای مجازی و حرف های غیر منطقی وغیر منصفانه را نخورید مردم و مسئولین و نماینده قدر شناس شما هستند در فضای آرام و حفظ وحدت و برادری مطالبات قانونی شما دنبال و به نتیجه می رسد.
امام جمعه قائمیه گفت: موضع همیشگی ما قانون است همه ملزم به رعایت قانون هستیم مسلمان تسلیم قانون است تا مشخص شدن محدوده دو شهرستان و ابلاغ نهایی دولت اخلاق اسلامی را رعایت کنیم و با وحدت و برادری و حفظ شئونات اسلامی زیر چتر انقلاب و نظام اسلامی زندگی کنیم .
وی با بیان اینکه بنده هیچ زد و بندی با نماینده و مسئولین ندارم اول خدا را در نظر می گیرم بعد مردم را، تاکید کرد: از مسئول نالایق و کم کار شجاعانه انتقاد منصفانه می کنم و از مسئول پر تلاش و پاک حمایت و تشکر میکنم.
حجت‌الاسلام انصاری برخی بی حرمتی ها به نماینده مردم شهرستان کازرون در مجلس را خلاف اخلاق دانست و افزود: برخی قضاوت‌ها خلاف مسلمانی است بله نماینده هم قابل نقد است امام جمعه نیز قابل نقداست اما نقد منصفانه
امام جمعه قائمیه گفت: آنچه از کانال مسئولین به بنده خبر داده اند این است که نماینده 4 وزیر را به شهرستان کازرون آورده است، 2 معاون رئیس جمهور آمده- چهار بار استاندار آمده –بار ها در مرکز شهرستان با حضور صاحب نظران جلسه گرفته این ها را هم ببینیم.
وی افزود: نماینده شهرستان کازرون چون به کسی باج نداده مورد تهاجم قرار گرفته است اسباب دلگرمی نماینده را در فرصت باقی مانده جهت خدمت به شهرستان فراهم کنید از نماینده درخواست خدمت به مردم خاموش وساکت شهرستان کازرون را داریم.

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای