en ucuz iek, online iekcisi

iekci

Antalya iekcisi

Uygun fiyata gl

uygun fiyata gl sevgiliye en gzel hediyedir
 // // اخبار-وجود زیرساخت های ورزشی، مانع ترویج اعتیاد می شود
شرح خبر

دیدار روسای ورزش و جوانان شهرستان کازرون و کوهمره نودان و چنارشاهیجان با فرماندار؛

وجود زیرساخت های ورزشی، مانع ترویج اعتیاد می شود

خبرنگار :
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳:۵۳
کد مطلب : 10678
204

در هر نقطه ای که مکان های و زیرساخت های ورزشی از قبیل سالن ها و ورزشگاه ها وجود داشته باشد، اعتیاد کمتر دیده می شود.

به گزارش "کازرون خبر"، ریس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون و مسئول ورزش و جوانان بخش چنارشاهیجان و کوهمره با  فرماندار شهرستان کازرون دیدار کردند.

حامد محمدی رئیس ورزش و جوانان شهرستان کازرون و حسین طهماسبی مسئول ورزش و جوانان بخش چنارشاهیجان وکوهمره باجناب آقای مهندس ابراهیم استوار میمندی فرماندار محترم،شریف شهرستان کازرون دیدار کردند

در این دیدار حامد محمدی، رئیس ورزش و جوانان شهرستان کازرون  ضمن تبریک سال گزارشی از  فعالیت این اداره، جمعیت ورزشکاران سازمان یافته  و تعداد ورزشکار هر رشته و مدال آوارن استانی، کشوری و آسیایی در شهرستان و بخش ها ارایه کرد.
 
وی در ادامه بیان کرد: ورزش شهرستان کازرون رشد بسیار خوبی داشته است. هیچ اعزام و میزبانی را رد نکرده ایم و برای اولین بار المپیاد بومی، محلی و ورزشی در شهرستان کازرون برگزار شد که  بسیار  مورد استقبال قرار گرفت.

محمدی یاشاره به مساحت فضای ورزشی در شهرستان گفت:  اخیرا تعمییراتی انجام شد و ساختمان اداری این مجموعه بعد از 45 سال  بصورت شیک و مجهز درآورده شد.


ابراهیم استوار میمندی، سرپرست فرمانداری کازرون نیز اظهار داشت: فعالیت های بیشتر در راستای ورزش همگانی بایستی صورت گیرد.

مسئول ورزش و جوانان بخش  های چنارشاهیجان و کوهمره  نیز  تأکید داشت:  در هر نقطه ای که مکان های و زیرساخت های ورزشی از قبیل سالن ها و  ورزشگاه ها وجود داشته باشد، اعتیاد کمتر دیده می شود. اداره ورزش و جوانان بعد از آمورزش و پرورش دومین مکان آموزشی و تربیتی که بایستی مورد احترام و حمایت دولت باید قرار بگیرد.

طهماسبی گفت: چه بسا باهشگاهای ورزشی یک نوع پیشگیر از تخلف وجرایم اند که  خوشبختانه این فرهنگ در شهرستان کازرون و بخشهای چنارشاهیجان وکوهمره  بخوبی اجراه شد و انسانهای خیراندیشی جهت حمایت از ورزش کمکهای مالی انجام میدهند.
 
وی درباره ورزش و جوانان دو بخش کوهمره و چنارشاهیجان عنوان کرد: این دو بخش حدود700 نفر ورزشکار سازمان یافته دارد که باتوجه به شرایط و کمبود امکانات ورزشی از فرماندار تقاضا همکاری و مساعدت با این دوبخش ضرورت دارد.


در پایان طهماسبی از فرماندار شهرستان دعوت کرد که از نزدیک از فضاهای ورزشی دو بخش کوهمره و چنارشاهیجان بازدید کند که با قول مساعد فرماندار این امر به زودی تحقق می یابد.

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای