// // اخبار-شهرداری کازرون میزبان جلسه انتخاباتی اصلاح طلبان شد
شرح خبر

تخلف انتخاباتی در کازرون؛

شهرداری کازرون میزبان جلسه انتخاباتی اصلاح طلبان شد

خبرنگار :
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰:۲۷:۳۵
کد مطلب : 7810
204

این در حالی است که بر اساس ماده ۶۲ آخرین آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا ابلاغ شده در 10 فروردین ماه 96 توسط وزارت کشور ی هرگونه اختیار گذاشتن و همچنین استفاده از وسایل و امکانات ادارات، شرکت‌های دولتی، شهرداری‌ها و شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به آنها و تمامی نهادهایی که به هر میزان از بودجه عمومی استفاده می‌کنند، در فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدها واحزاب سیاسی وانتخاباتی ممنوع بوده و مرتکبین آن تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

به گزارش سرویس سیاسی کازرون خبر ، بر اساس شنیده های موثق جلسه شورای مشورتی اصلاح طلبان کازرون در  روز پنج شنبه در سالن همایش های شهرداری کازرون وبا حضور یکی از محکومان امنیتی استان برگزار شد.

گفته می شود این جلسه با محوریت انتخابات شورای شهر و انتخابات ریاست جمهوری برگزار شده و بخشی از چهره های اصلاح طلب نیز با توجه به اختلافات داخلی در نشست حضور نداشته اند.

این در حالی است که بر اساس ماده ۶۲ آخرین آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا  ابلاغ شده در 10 فروردین ماه 96 توسط وزارت کشور ی هرگونه  اختیار گذاشتن و همچنین استفاده از وسایل و امکانات ادارات، شرکت‌های دولتی، شهرداری‌ها و شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به آنها و تمامی نهادهایی که به هر میزان از بودجه عمومی استفاده می‌کنند، در فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدها واحزاب سیاسی وانتخاباتی ممنوع بوده و مرتکبین آن تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

حال جای این سوالات باقی است:

  1. آیا فرمانداری به این نشست مجوز داده است یا خیر ؟ اگر این نشست مجوز داشته است آیا براساس نظر شورای تامین بوده یا خیر؟
  2. چرا شهرداری سالن اجتماعاتش را در اختیار ایشان قرار داده است؟ آیا اعضای شورای شهر نیز در جریان این مسئله بوده اند؟ پاسخگوی این اقدام غیر قانونی شهردار است یا شورای شهر؟
  3. جالب تر اینکه در این نشست 30تا40نفری  تعدادی از اعضای هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان نیز حضور داشته اند و این  خود جای سوال و شائبه ها و شبهه های بسیاری است؟

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای