// // اخبار-نوشتن رمان" اشک غرور" به پایان رسید / بزودی با کمک اطرافیانم آن را چاپ میکنم
شرح خبر

نویسنده نوجوان چنارشاهیجانی؛

نوشتن رمان" اشک غرور" به پایان رسید / بزودی با کمک اطرافیانم آن را چاپ میکنم

خبرنگار :
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲:۳۵
کد مطلب : 8950
204

پس از رمان "اشک غرور" که نوشتم یک جرقه ی دیگر در ذهنم مرا واداشت تا رمان های بیشتری بنویسم و اکنون در حال نوشتن دو رمان به نام های "بغض بیصدا" و "غروب یخی" هستم.

به گزارش "کازرون خبر"، نفس حسین زاده، نویسنده 14 ساله چنارشاهیجانی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت؛ وقت زیادی صرف نوشتن رمان "اشک غرور" کردم که اکنون در حال تایپ  نگارش است که پس از آن با حمایت اطرافیانم آن را به کتاب تبدیل خواهم کرد.

حسین زاده با اشاره به رمان هایی که نوشته است، گفت: پس از رمان "اشک غرور" که نوشتم یک جرقه ی دیگر در ذهنم مرا واداشت تا رمان های بیشتری بنویسم و اکنون در حال نوشتن دو رمان به نام های "بغض بیصدا" و "غروب یخی" هستم.
این نویسنده نوجوان با اشاره به مشکلات  نویسنده‌های جوان یادآورشد: نویسنده های جوان نیاز به توجه و حمایت دارند و اگر از آنان حمایت نشود از نوشتن دست بر می‌دارند.

وی در مورد استفاده از شخصیت های واقعی اطرافش و شخصیت پردازی در داستان‌ خود گفت: من با استفاده از خیالات و اتفاقاتی که تاکنون برایم افتاده بود در شخصیت پردازی داستان هایم استفاده می کنم .

حسین زاده در مورد چگونگی پیدا کردن ایده داستان‌های خود گفت: ایده داستان ها را با فکر کردن در مورد مشکلات و .... که در ذهنم جرقه میزند پیدا می کنم و می نویسم.


وی برنامه آینده خود را تمام کردن رمان "بغص بیصدا" و "غروب یخی" و تبدیل کردن رمان "اشک غرور" را به کتاب عنوان کرد و افزود:  پس از آن به ادامه رمان نویسی می پردازم.

خبرنگار: ایمان احمدی

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید



چندرسانه ای