// // اخبار-دکتر حبیب الله محمودی رئیس بیمارستان امام علی(ع) کازرون شد
شرح خبر

به پیشنهاد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی:

دکتر حبیب الله محمودی رئیس بیمارستان امام علی(ع) کازرون شد

خبرنگار :
۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷:۱۱
کد مطلب : 9025
204

دکتر حبیب الله محمودی رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی به پیشنهاد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی به عنوان رئیس جدید بیمارستان امام علی(ع) کازرون معرفی شده است .

به گزارش "کازرون خبر"، دکتر حبیب الله محمودی رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی به پیشنهاد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی به عنوان رئیس جدید بیمارستان امام علی(ع) کازرون معرفی شده است .

دکتر محمودی از پزشکان متعهد روستای مهرنجان ممسنی است که مدت ۱۶ ماه ریاست بیمارستان ولیعصر(عج) ممسنی را بر عهده داشت و در دوران مسئولیت وی بیمارستان از لحاظ امکانات و فضای فیزیکی پیشرفت قابل توجه ای داشت.

گفتنی است پیش از این دکتر خشتی مسئولیت بیمارستان امام علی(ع) را برعهده داشت، بیمارستانی که علی رغم تکمیل عملیات اجرایی و روند تجهیز آن، و نیز وعده های مکرر برای بهره برداری، هنوز زمان افتتاحش در حاله ای از ابهام می باشد.

دکتر حبیب الله محمودی رئیس بیمارستان امام علی (ع) کازرون شد

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای