// // اخبار-مشايي و بقايي غايبان مراسم مرحوم داوود احمدي نژاد/ چرا حلقه انحرافي به ختم برادر مرادشان نرفتند؟ +تصاویر
شرح خبر

مشايي و بقايي غايبان مراسم مرحوم داوود احمدي نژاد/ چرا حلقه انحرافي به ختم برادر مرادشان نرفتند؟ +تصاویر

خبرنگار :
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۰۹:۳۸
کد مطلب : 9112
204

در حالي كه حاج داوود احمدي نژاد ، روز چهارشنبه بعد از گذراندن يك دوره بيماري سخت، در بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) دار فاني را وداع گفته و روز پنج شنبه پيكر وي تشييع شده و روز گذشته هم مراسم خام وي برگزار شد، اسفنديار رحيم مشايي و حميد بقايي غايبان بزرگ مراسم تشييع و ختم او بودند.

در حالي كه حاج داوود احمدي نژاد ، روز چهارشنبه بعد از گذراندن يك دوره بيماري سخت، در بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) دار فاني را وداع گفته و روز پنج شنبه پيكر وي تشييع شده و روز گذشته هم مراسم ختم وي برگزار شد، اسفنديار رحيم مشايي و حميد بقايي غايبان بزرگ مراسم تشييع و ختم او بودند.

 
به گزارش پايگاه خبري صراط، حاج داوود احمدي نژاد كه در ابتداي تشكيل دولت نهم، با حكم برادرش بعنوان بازرس ويژه رئيس جمهور منصوب شده بود، با گذشت مدتي ، نسبت خوني را كنار گذاشته و در مقابل مفاسد برخي اطرافيان نزديك محمود احمدي نژاد ايستادگي كرد.
 
مشايي و بقايي غايبان مراسم مرحوم داوود احمدي نژاد/ چرا حلقه انحرافي به ختم برادر مرادشان نرفتند؟
 
وي با تذكرات پي در پي و افشاگري هاي خود از اقدامات حلقه انحرافي اطراف برادرش، سر انجام كار را به جايي رساند كه توسط محمود احمدي نژاد بركنار شد.
 
ايستادگي و تقابل مرحوم داوود احمدي نژاد به حدي بود كه گفته مي شود وي توصيه و تاكيد كرده بود تا در هيچكدام از مراسم پس از وفاتش مشايي و بقايي حضور نداشته باشند.
 
بنا بر اين گزارش، با مرور تصاوير منتشر شده و همينطور پيگيري هاي خبرنگار صراط، مشخص شد كه اسفنديار رحيم مشايي و حميد بقايي كه سالهاست يار غار محمود احمدي نژاد شده و مخالف اصلي شان از دنيا رفته بود، در تشيع پيكر سردار داوود احمدي نژاد و مراسم ختم وي حضور نداشتند.
 
 
مراسم تشییع پیکر داود احمدی نژاد
 

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای