A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kazeroon/domains/kazeroonkhabar.ir/public_html/index.php:15)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 662

 // // اخبار-قابل توجه بخشدار مرکزی؛ نوشدارو بعد از حادثه در خسروآباد بکار مردم نمی آید
شرح خبر

گزارش:

قابل توجه بخشدار مرکزی؛ نوشدارو بعد از حادثه در خسروآباد بکار مردم نمی آید

خبرنگار :
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵:۰۹
کد مطلب : 9377
204

بارها شنیده شده است که کودکان در یکی از روستاهای شهرستان کازرون در مخازن آب، ودال ها، آب انبار افتاده و جان خود را از دست داده اند.

به گزارش "کازرون خبر"، همواره مراکز مدیریتی و مسئولن پس از وقوع حوادث به فکر پیشگیری از حوادث بعدی می افتند در حالی که در بیشتر اوقات قبل از سوانح می توان با هزینه های بسیار اندک مادی و معنوی از رخدادهای ناگوار پیشگیری کرد.

بارها شنیده شده است که کودکان در یکی از روستاهای شهرستان کازرون در مخازن آب، گودال ها و آب انبار افتاده و جان خود را از دست داده اند.

همین چند ماه پیش نیز یکی از دختربچه های روستایی در منطقه الیف بر اثر افتادن در آب انبار روستا که محافظ مناسبی نداشت خانواده ای را داغ دار کرد و مسئولین پس از این ماجرا با حضور در روستا به فکر ایجاد یک مخزن آبی استاندارد افتادند.

حالا هم در حاشیه شهر کازرون روستایی به نام خسروآباد وجود دارد که وجود چاه قنات هایی در طول روستا خطری جدی برای کودکان است.

این مجموعه چاهها که از روستای خسروآباد و خیرات آباد میگذرد، در مجاورت پارک و زمین فوتبالی است که روزانه تعداد زیادی کودک و نوجوان در آن حضور دارند.

با وجود درخواست های فراوان اهالی از دهیاری و بخشداری اما تاکنون هیچ اقدامی برای ایمن سازی و یا مسدود نمودن این حلقه چاهها صورت نگرفته است.

یکی از اهالی روستا که چندین بار مطالبی را برای این پایگاه خبری در مورد چاههای مذکور و خطرات احتمالی آن ارسال نموده است در این باره می گوید: اگر خدای ناکرده یکی از کودکان این محله هنگام بازی در چاه بیفتد و جان خود را از دست بدهد، آن موقع تسلیت گفتن و آوردن ماشین آلات برای پرکردن چاهها دیگر ارزشی ندارد.

 

خانم بختیاری از اهالی در این باره میگوید: من یک مادرم. حتی یک لحظه هم جرات تنها گذاشتن فرزندم را ندارم .استرس و ترس از این چاهها خوره جانمان شده. نمی دانیم کی قراراست از فکر این موضوع رها بشویم.

یکی از پیرزنان محله که در همان نزدیکی با دیگر زنان روستا گرم تعریف بود خود را می رساند و می گوید: این چاه ها باعث شده مردم آشغال منازل خود را هم در آن بریزند و همین موضوع باعث می شود ساکنان محل دچار مریضی شوند.

یکی از جوانان روستا هم گفت: سالانه چندین میلیون تومان بودجه دهیاری است، هزینه چند کامیون خاک فقط چندصد هزارتومان است. به نظرم سلامت و حفظ جان مردم به میزان چندصدهزارتومان ارزش داشته باشد.

کازرون خبر از بخشدار مرکزی می خواهد تا با یک اقدام جهادی، مشکل اهالی را رفع نموده تا خطر کودکان روستا را تهدید نکند و یک آرامش روانی برای ساکنین ایجاد شود.

قابل توجه بخشدار مرکزی؛ نوشدارو بعد از حادثه در خسرآباد بکار مردم نمی آید
قابل توجه بخشدار مرکزی؛ نوشدارو بعد از حادثه در خسرآباد بکار مردم نمی آید
قابل توجه بخشدار مرکزی؛ نوشدارو بعد از حادثه در خسرآباد بکار مردم نمی آید

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای