// // اخبار-پیام رییس دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت روز دانشجو
شرح خبر

پیام رییس دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت روز دانشجو

خبرنگار :
۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹:۱۲
کد مطلب : 9553
204


بسم الله الرحمن الرحیم


روز دانشجو سالروز گرامی داشت یاد و خاطره ی شهیدان دانشجوی دانشگاه  در 16 آذر سال 32 در اعلام انزجار از دستگاه کودتای 28 مرداد و مخالفت با سفر نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا و تجدید رابطه با انگلستان است. دانشجویانی که علم را با ایمان و تعهد ملی همراه ساختند و در آن ظلمت استبداد و خودکامگی، طلسم وحشت سکوت را شجاعانه شکستند و هیمنه ساختگی رژیم پهلوی را از هم گسستند. بدون شک پاسداشت روز دانشجو، گرامی داشت روحیه آزادی خواهی، استبدادستیزی، حقیقت جویی و عدالت خواهی است و این جز با ایجاد بستر فضای آزاد اندیشی و نشاط علمی توأم با تعمیق باورهای ملی و مذهبی محقق نخواهد شد.
این جانب ضمن تبریک میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، این جاودان روز فراموش نشدنی در دفتر افتخارات جنبش دانشجویی را به شما عزیزان دانشجو، تهنیت عرض نموده مزید توفیقاتتان را در تعالی بخشی به اهداف و آرمان های سترگ این روز از درگاه احدیت مسالت دارم.


ومن الله التوفیق و عنده حسن المآب
فرهاد براتی
شانزدهم آذرماه یکهزار و سیصد و نود و شش

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای