// // اخبار-تحلیلی بر شرایط تیم هندبال کازرون
شرح خبر

بهادر ریاضی؛

تحلیلی بر شرایط تیم هندبال کازرون

خبرنگار :
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰:۱۱
کد مطلب : 9557
204

در اولین مسابقه‌ی دور رفت که تیم هندبال کازرون در شهر یزد به مساف"سنگ آهن بافق یزد" رفت با آن که تا دقایق پایانی بازی با اختلاف ۳ گل پیش بود اما در نتیجه‌ی نهایی با امتیاز برابر زمین یزد را ترک کرد....

در یک دوره از مسابقات آن هم در سطح لیگ برتر کشور و خصوصاً رقابت‌هایی که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود تمام دیدارهای تیم‌های شرکت کننده حساس، مهم، سرنوشت‌ساز و با اهمیت است که تیم‌ها تا آن‌جا که می‌توانند به حریف خود اجازه‌ی امتیاز گرفتن را نمی‌دهند و این مورد در خصوص تیم‌هایی که میزبان هستند بیش‌تر نمود می‌کند یعنی با اهمیت‌تر می‌شود و تیمی که بازی در زمینش برگزار می‌شود تا حدی که می‌تواند با پشتوانه‌ی هوادارانش امتیاز بازی را از آن خودش می‌سازد.

مقدمه‌ای را که عرض کردم در خصوص بازی امروز تیم هندبال "شهرداری کازرون" است که با بافق یزد و در زمین خودمان برگزار می شود.

بافق یزد از یک مربی فهیم و با تجربه که سال‌ها عضو تیم ملی هندبال ایران بوده است سود می برد و از بازیکنانی که اکثراً عضو تیم ملی بوده‌اند و از پشتوانه‌ی مالی خوب و قابل قبول برخوردارند.

در اولین مسابقه‌ی دور رفت که تیم هندبال کازرون در شهر یزد به مساف"سنگ آهن بافق یزد" رفت با آن که تا دقایق پایانی بازی با اختلاف ۳ گل پیش بود اما در نتیجه‌ی نهایی با امتیاز برابر زمین یزد را ترک کرد تا امروز که در این دیدار مهیج و دیدنی مجبور به برد هستیم از هندبال یزد به خوبی استقبال کنیم و گلباران‌شان کنیم!

هندبال شهرداری کازرون در لیگ برتر کشور با لیاقت تمام جایگاه دومی را از آن خود کرده است که البته می‌توانست اول گروه در دور رفت و نیم فصل باشد.

امروز تماشاگران و هواداران پر شور کازرونی مثل همیشه تیم محبوب خودشان را حمایت خواهند کرد تا با دست پر از زمین بازی بیرون بیایند و قلب همه‌ی مردم شهرستان کازرون و حتی استان فارس را شاد کنند.

این دیدار بسیار حساس و با اهمیت است و هندبال کازرون راهی به جز پیروزی در مقابل مردم علاقه‌مند به هندبال ندارد و به همین خاطر با جان و دل مثل همیشه و با تعصب و غیرتی که دارند نتیجه‌ی برد بازی را به مردم خوب کازرون هدیه می‌کنند.

نویسنده: بهادر ریاضی

 

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای