// // اخبار-جایگاه CNG خشت در بن بست عدم حمایت دولت+عکس
شرح خبر

جایگاه CNG خشت در بن بست عدم حمایت دولت+عکس

خبرنگار :
۲۷ دي ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰:۳۲
کد مطلب : 9924
204

از سال ۷۷ پس از ۱۰ سال تلاش موفق به راه اندازی جایگاه بنزین شدیم ،که از سال ۸۸ تا ۹۰ به دنبال ضرورت منطقه ، مجوز پمپ گاز خشت نیز گرفته شد .

به گزارش"کازرون خبر"، با توجه به نبود جایگاه CNG (پمپ گاز) در بخش خشت و ضرورت این خدمات،‌ سراغ حاج محمدقلی برومند، مسول  جایگاه سوختِ دو منظوره ی خشت، رفتیم که وی جریان این مشکل را اینطور  برایمان گفت : از سال ۷۷ پس از ۱۰ سال تلاش موفق به راه اندازی جایگاه بنزین شدیم ،که از سال ۸۸ تا ۹۰ به دنبال ضرورت منطقه ، مجوز پمپ گاز خشت  نیز گرفته شد .

جایگاه سوخت خشت

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۰ جایگاه خشت در اولویت نفر چهارم استان فارس بوده است   افزود ؛ در این مدت علی رغم مکاتبات با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دوره های هشتم و نهم  شهرستان کازرون  ، دولت های زمان احمدی نژاد و روحانی،  فرماندار کازرون  و بخشدار فعلی خشت،  اما متاسفانه هیچ گونه ی حمایتی تا الان جهت راه اندازی انجام نشده است.

 برومند تصریح کرد ؛ از زمان درخواست جایگاه CNG  خشت با توجه به اینکه، این جایگاه جز چهار طرح اول استان فارس بوده، اما  راه نیفتاده ، و مواردی که بعد از این ردیف بوده اند اکثرا راه اندازی شده است.


برومند گفت ؛ شرکت پخش فرآورده های نفتی جدیداً می گوید باید با هزینه ی شخصی این جایگاه را راه اندازی نمایید که با هزینه دو میلیارد تومانی  بدون حمایت دولت اصلا توجیه اقتصادی ندارد .

وی خاطر نشان کرد ؛ تمامی زیر ساخت های لازم برای اجرای این طرح از قبل آماده شده است و در صورت حمایت دولت در کوتاه ترین زمان راه اندازی خواهد شد .

تهیه گزارش: محمود نوذری

اخبار مرتبط:

موافق: 3219
مخالف: 2014

کازرون خبر پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد . لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید. توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائیدچندرسانه ای